Hakkımızda – Giyyim Butik | En Trend Kadın/Erkek Giyyim Markası

Hakkımızda

Bir aile olarak, İstanbul / Esenler’de kurulmuş bir e-ticaret sitesiyiz. Kendi ürettiğimiz kaliteli ürünlerin satışını yapmaktayız. Diğer alışveriş sitelerinden farklı olarak, bir marka olma yolunda ilerlemek istemekteyiz. Giyyim.com vergi mükellefi olup, herhangi bir kaçak satış vb. barındırmamaktayız. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bizlere sosyal medya üzerinden DM ile ulaşabilmenin yanında, Whatsapp üzerinden de her türlü bilgi için ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0541 771 61 96

Ürünleri sipariş verebileceğiniz gibi dükkanımızdan da gelip alabilirsiniz. Yerimiz İstanbul / Esenler’dedir. Emlak konutların alt kısmında, ana caddeye inmeden, Bosna Büfe yanındayız.

Adres:
Havaalanı Mah. Havaalanı Cad. No: 32 Daire: 000e Esenler/İstanbul

Ürünlerimiz kendi tasarım ve dikimimizdir. Sipariş verdiğiniz bir ürünü en fazla 3 gün içerisinde diker ve kargolarız. İlgili mecralardan siparişiniz ile ilgili bilgilendirme alabilirsiniz.

Alış veriş sitelerinden verdiğiniz siparişler, ilgili alışveriş sitesinin kargo kurallarınca gönderilir. Sitemiz giyyim.com üzerinden alacağınız ürünler için kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişiniz en fazla 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Ürünlerimizde para iadesi yapılmamaktadır. Aynı ürünün başka bir bedeni ile değişebilirsiniz.

X
× Sana Nasıl Yardım Edebiliriz?